piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja
 

Stróżem prawa jest się zawsze, nawet podczas zakupów. Tym razem udowodnił to policjant, który robiąc zakupy w sklepie zauważył złodzieja. Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Turku, będąc po służbie na zakupach w sklepie zatrzymał 30-latka, który dokonał kradzież. Policjant natychmiast zareagował, zatrzymał mężczyznę i odzyskał skradzione artykuły. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

Policjant który pełni  służbę w jednym z komisariatów podległych KPP w Turku interweniował w dniu 20 stycznia br. w jednym marketów. Około 20.00, robiąc zakupy w jednym ze marketów w Turku zauważył mężczyznę, który w pośpiechu na terenie sklepu wkładał artykuły z koszyka do plecaka. Wyglądał na zdenerwowanego i po włożeniu do plecaka dwóch butelek whisky szybkim krokiem opuścił sklep. Policjant widząc, że nie zapłacił on za artykuły, które wcześniej schował do plecaka wybiegł za nim i zatrzymał go poza sklepem.

reklama

Szybka i skuteczna interwencja mundurowego doprowadziła do odzyskania skradzionych przez rabusia artykułów o wartości około 130 zł zł. Policjant powiadomił dyżurnego turkowskiej komendy o zatrzymaniu 30-letniego mieszkańca Turku. Chwilę po zatrzymaniu sprawcy kradzieży na miejsce przyjechał patrol Policji.

Za popełnione wykroczenie sprawca został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ochroniarze udaremnili kradzież. Złodzieje...

Ochroniarze udaremnili kradzież. Złodzieje spożywki...

z wczoraj
Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama