środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Włamali się do domu przy Spokojnej. Policja apeluje o pomoc w ujęciu przestepców

Włamali się do domu przy Spokojnej. Policja apeluje o pomoc w ujęciu przestepców
 

W dniu 24 stycznia br. w Turku w rejonie ul. Spokojnej (osiedle Muchlin), w godzinach popołudniowych (16.00-18.00), dokonano włamania do domu jednorodzinnego.

W dniu 24 stycznia br. w Turku w rejonie ul. Spokojnej (osiedle Muchlin), w godzinach popołudniowych (16.00-18.00), dokonano włamania do domu jednorodzinnego. Z dokonanych ustaleń wynika, że do domu włamało się dwóch sprawców. Pierwszy ze sprawców ubrany był w ciemną kurtkę, jasne spodnie, jasną czapkę, ciemne buty, a na dłoniach miał jasne rękawice. Natomiast drugi sprawca miał na sobie jasne dresowe spodnie, jasna kurtkę, ciemną czapkę, kaptur, jasne buty, na dłoniach ciemne rękawiczki, a na plecach jasny plecak z nieokreślonym wzorem. Przestępcy przynieśli ze sobą aluminiową drabinę (noszącą ślady użytkowania), o długości 4 metrów.

reklama

Każdy, kto widział te osoby lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Turku. Poszukujemy także właściciela drabiny, z uwagi na to że mogła zostać wcześniej skradziona.

Ponadto apelujemy do wszystkich o szczególną czujność i natychmiastowe reagowanie w sytuacji, gdy w naszym sąsiedztwie pojawiają się podejrzane pojazdy, czy osoby. Każdy sygnał mieszkańców zostanie skrupulatnie sprawdzony, a co najważniejsze może przyczynić się do zatrzymania sprawców na gorącym uczynku.

Informacje można przekazać – także anonimowo – dzwoniąc pod numer: 63 289-82-00, 63 289-82-11 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.turek@po.policja.gov.pl.

reklama

Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.
Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i...

Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i domów...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama