sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Kryminalni z Tuliszkowa zatrzymali włamywacza recydywistę

Kryminalni z Tuliszkowa zatrzymali włamywacza recydywistę - foto: materiał KPP Turek
foto: materiał KPP Turek 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zatrzymali 46–letniego mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu dwukrotnie włamał się do garażu w Tuliszkowie. Włamywacz usłyszał już zarzuty, a Prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór. Za popełnione czyny grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.

Do włamań doszło 21 i 23 lutego br. w Tuliszkowie. Dzięki intensywnym działaniom kryminalnych, mężczyzna został zatrzymany kilkanaście godzin po dokonaniu drugiego włamania. Policjanci 24 lutego rano zapukali do drzwi wytypowanego sprawcy, którym jest 46–letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Tuliszków. W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna dwukrotnie włamał się do tego samego garażu, z którego zabrał elektronarzędzia o wartości ponad 7000 zł.

reklama

Policjanci w trakcie czynności odzyskali część skradzionego mienia.Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do dokonania przestępstw. Prokuratura Rejonowa w Turku zastosowała wobec sprawcy dozór policyjny. Mężczyzna był już  wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Za popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Turek / turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019
Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

31-05-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama