środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Turek: Tragedia na Chrobrego. Pozbawił żonę wzroku?

Turek: Tragedia na Chrobrego. Pozbawił żonę wzroku?
 

W piątkowy poranek Turek obiegła wieść jak z najgorszego horroru. Do szpitala trafiła jedna z mieszkanek naszego miasta. Z informacji jakie przekazał naszej redakcji Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie wynika, że w domu małżeństwa doszło przejawu agresji, w wyniku którego mężczyzna prawodopodobnie pozbawił żonę wzroku.

W domu jednorodzinnym przy ul. Chrobrego doszło do czegoś bardzo drastycznego. Około godz. 7:50 Centrum Powiadamiania Ratunkowego skierowało do owego domostwa, zamieszkałego przez starsze małżeństwo, policjantów i ratowników medycznych. Kobieta, która doznała m.in. obrażeń twarzy, trafiła do szpitala w Koninie. Kobieta ma także przebite płuco. Jej małżonek został przewieziony na Komendę i tam zatrzymany.

reklama

- Wiemy, że dzisiejszy incydent zdarzył się po raz pierwszy. Kobieta ma przebite płuco, mężczyzna zadał jej też ciosy w oczy. Nie wiadomo, czy będzie widzieć, może to się okazać za parę dni - poinformował podczas rozmowy telefonicznej Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

AW / MD/ MS

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

reklama
reklama
reklama