czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Feliksów: Kraksa na W-470. Honda i Ford wylądowały na łące

Feliksów: Kraksa na W-470. Honda i Ford wylądowały na łące
 

W piękny, słoneczny dzień, gdy nie ma deszczu, nie ma śliskich dróg, także może dojść do wypadku. Dowodem na to jest zdarzenie, do którego doszło w czwartek, około godz. 16:00, na drodze wojewódzkiej nr 470, w okolicy Feliksowa i Celestyn.

We wspomnianym miejscu zderzyły się dwa auta osobowe – Honda Civic (na numerach rejestracyjnych Ostrowa Wielkopolskiego) i Ford Mondeo (rejestracja kaliska). Auta nie tylko zderzyły się, ale wypadły z trasy i ostatecznie zatrzymały się na przydrożnej łące, o mało co nie wpadając w pole kukurydzy. Ford został uszkodzony tak bardzo, że strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by ułatwić poszkodowanym wydostanie się z pojazdu. Z relacji świadków wynika, że dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją...

Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją dwie...

27-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama