poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja "Prędkość - zero tolerancji" trwa

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja
 

W dniach 26-28 lipca br. na terenie całego województwa wielkopolskiego trwają działania „PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”. W ciągu dwóch dni działań policjanci ruchu drogowego na terenie powiatu tureckiego skontrolowali 118 pojazdy. Policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym, a w 24 przypadkach powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

reklama

Efektem dwudniowej pracy funkcjonariuszy z KPP w Turku było skontrolowanie 118 pojazdów, w tym 2 busów, 2 samochodów ciężarowych i  6 motocykli. W trakcie działań policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym. W przypadku 24 wykroczeń było to przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

W ciągu dwóch dni działań 11 kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne.

Przypominamy, że wzmożone kontrole będą prowadzone w godzinach największego zagrożenia wypadkami. Głównym celem tych działań jest zmiana nawyków i świadomości kierowców i egzekwowanie konsekwentnego stosowania się do obowiązujących przepisów. Im więcej osób będzie poruszało się z dozwolona prędkością, tym na naszych drogach będzie bezpieczniej.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego...

Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego kierowcę

17 kw.
90 wykroczeń w 2 dni. Kierowcy lubią...

90 wykroczeń w 2 dni. Kierowcy lubią przekraczać...

26 mrz.
Wrząca: Dachowała na drodze do Piętna

Wrząca: Dachowała na drodze do Piętna

02-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama