sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

17°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja "Prędkość - zero tolerancji" trwa

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja
 

W dniach 26-28 lipca br. na terenie całego województwa wielkopolskiego trwają działania „PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”. W ciągu dwóch dni działań policjanci ruchu drogowego na terenie powiatu tureckiego skontrolowali 118 pojazdy. Policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym, a w 24 przypadkach powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

reklama

Efektem dwudniowej pracy funkcjonariuszy z KPP w Turku było skontrolowanie 118 pojazdów, w tym 2 busów, 2 samochodów ciężarowych i  6 motocykli. W trakcie działań policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym. W przypadku 24 wykroczeń było to przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

W ciągu dwóch dni działań 11 kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne.

Przypominamy, że wzmożone kontrole będą prowadzone w godzinach największego zagrożenia wypadkami. Głównym celem tych działań jest zmiana nawyków i świadomości kierowców i egzekwowanie konsekwentnego stosowania się do obowiązujących przepisów. Im więcej osób będzie poruszało się z dozwolona prędkością, tym na naszych drogach będzie bezpieczniej.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Przekroczył prędkość o 63km/h w terenie...

Przekroczył prędkość o 63km/h w terenie zabudowanym....

12 lip.
Wideo: Na podwójnej ciągłej i z nadmierną...

Wideo: Na podwójnej ciągłej i z nadmierną prędkością...

26 maj.
Nielegalna jazda po lesie

Nielegalna jazda po lesie "nagrodzona" mandatami....

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama