czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i spadła z lawety

Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i spadła z lawety
 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 13.20 na drodze wojewódzkiej 470 w okolicach miejscowości Szadów  Księży. Transportowana na lawecie około 25-cio tonowa koparka zawadziła o wiadukt i spadła na przeciwny pas drogi. W efekcie doszło do uszkodzenia koparki, z której na asfalt wylał się olej. Uszkodzeniu uległ także wiadukt, który prawdopodobnie nieznacznie zmienił swoje położenie, zerwały się także zabezpieczenia elementów metalowych mostu i wymagane jest zabezpieczenie obiektu. Wiadukt nie jest użytkowany przez KWB Adamów od kwietnia 2012 kiedy to zakończyła się eksploatacja odkrywki pod Władysławowem.

reklama

Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał. Na miejsce przybyli inspektorzy z wydziału drogowego którzy ocenili uszkodzenia wiaduktu oraz przedstawiciele właściciela wiaduktu czyli KWB Adamów. Na miejscu jest także Państwowa Straż Pożarna z Turku która zabezpiecza teren i zneutralizowała wylany olej. Ruch wahadłowy w tym miejscu nadzoruje policja.  

Lokalizacja zdarzenia:

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i spadła z lawety

Podobne artykuły

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego...

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego azotu....

16-10-2019
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14-05-2019
Koparka blokowała drogę krajową nr 72 pod...

Koparka blokowała drogę krajową nr 72 pod Grzymiszewem

05-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama