niedziela 26 stycznia 2020

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Wrząca: Dachowała na drodze do Piętna

Wrząca: Dachowała na drodze do Piętna
 

Trasa z Wrzącej do Piętna zyskała nową nawierzchnię, równą jak stół. Paradoksalnie może to sprawić, że będziemy świadkami większej ilości wypadków niż wtedy, gdy droga była dziurawa, a kierowcy przemierzali ją ze wzmożoną ostrożnością. Do groźnego zdarzenia na tym odcinku doszło w niedzielne przedpołudnie. Samochód osobowy marki Audi wypadł z jezdni, dachował.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia w dniu 1 października doszło około godz. 11:00. Na miejscu pojawili strażacy, ratownicy pogotowia, policjanci. Auto przewrócono na koła, kierującej udzielono pomocy medycznej.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że prowadząca auto kobieta nie dostosowała prędkości, pojazd zjechał na pobocze, by ostatecznie wylądować w rowie. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Była trzeźwa.

Na sprawczynię zdarzenia nałożono mandat karny.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama