środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Spowodowała niebezpieczną kolizję i straciła prawo jazdy. Pierwsze skutki zimowej aury

Wideo: Spowodowała niebezpieczną kolizję i straciła prawo jazdy. Pierwsze skutki zimowej aury
 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj ok. godz. 7:00 na trasie wojewódzkiej 470 z Turku do Koła w miejscowości Bratuszyn (gm. Brudzew). Mieszkanka powiatu Kaliskiego kierująca pojazdem Nissan Micra nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze powodując kolizję z dwoma samochodami ciężarowymi.

Jadąca samochodem osobowym w kierunku Turku nie chcąc uderzyć w hamujący samochód ciężarowy zjechała na przeciwległy pas jezdni w momencie gdy nadjeżdżał z naprzeciwka inny pojazd. W wyniku zdarzenia samochód osobowy znalazł się pomiędzy dwoma samochodami ciężarowymi.

reklama

Na miejsce przybyły jednostki straży pożarnej z Brudzewa oraz z Turku, które zabezpieczyły teren zdarzenia, a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił kierującej pojazdem osobowym pierwszej pomocy. Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Turku.

Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Turku. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia przyczyny zdarzenia. Ruch na miejscu wypadku jest prowadzony wahadłowo. Policjanci zatrzymali kierującej nissanem prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

3 wrz.
Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.
Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z...

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z Kaczek...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama