niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie rozpoczął rok

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie rozpoczął rok - foto: freeimages.com / Vince Petaccio
foto: freeimages.com / Vince Petaccio  

Posylwestrowa, noworoczna kontrola drogowa pozwala przyłapać kierowców z zatrważającą ilością alkoholu w organizmie. Takim właśnie miłośnikiem trunków okazał się pewien 50-letni kierowca Opla.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 stycznia. Około godz. 13:30 z turkowskimi policjantami skontaktowała się zaniepokojona osoba, która poinformowała mundurowych, iż mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa jest najprawdopodobniej pijany.

reklama

Policjanci zweryfikowali te informacje i na ul. Górniczej skontrolowali stan trzeźwości wspomnianego jegomościa z Corsy. Okazało się, że z trzeźwością nie miał nic wspólnego. 50-latek wydmuchał wynik 0,92 mg alkoholu w litrze powietrza, co znaczy, że miał w organizmie ok. 2 promili alkoholu. 50-latek został zatrzymany, a jego auto odholowano.

Czas Sylwestra i Nowego Roku minął w powiecie tureckim dość spokojnie. Ogółem zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców, a policjanci brali udział w kilkunastu interwencjach domowych bądź ulicznych.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej

2 st.
Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu....

Wideo: 19-latek palił gumę na skrzyżowaniu. Grozi mu...

07-07-2017
Wideo: Wypadek przy stacji paliw. Zderzyli się...

Wideo: Wypadek przy stacji paliw. Zderzyli się VW i...

20-06-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama