wtorek 17 lipca 2018

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Wideo: Peugeotem do rowu. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Wideo: Peugeotem do rowu. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala
 

Dwie kobiety, w tym jedna w ciąży, zostały poszkodowane w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dzisiaj, 3 stycznia, około 9:10, na trasie Turek – Władysławów.

W miejscowości Mariantów, jadący od strony Turku peugeot 206 prawdopodobnie nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, a następnie do pobliskiego rowu.

reklama

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety, w tym jedna w ciąży. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanym pierwszej pomocy, a następnie przewiózł je do turkowskiego szpitala. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki straży pożarnej OSP Władysławów oraz PSP Turek, które zabezpieczyły teren zdarzenia. Na miejscu jest także policja która bada przyczyny zdarzenia.  

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Gm. Turek: Poważny wypadek motocyklisty

Gm. Turek: Poważny wypadek motocyklisty

21 czerw.
Turek: Wypadek na Jana Pawła II

Turek: Wypadek na Jana Pawła II

29 maj.
Tokary: Jeździł motocyklem bez uprawnień i OC....

Tokary: Jeździł motocyklem bez uprawnień i OC. Teraz...

14 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama