czwartek 03 grudnia 2020

Hilarego, Franciszki, Ksawery

reklama

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy ludzka złość?

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy ludzka złość?
 

W piątkowy ranek ogień pojawił się w jednym z domów przy ul. Żeromskiego w Turku. Źródłem pożaru była najprawdopodobniej kuchenka z podłączoną do niej butlą z gazem. Przyczyny pojawienia się ognia zostaną dokładnie zbadane przez służby mundurowe, ale sąsiedzi już wskazują, że mógł być to nie tyle przypadek, a raczej efekt działania krewkiego mieszkańca domostwa.

Do pożaru doszło około godz. 9:00. Z jego ugaszeniem uporali się strażacy KP PSP w Turku i druhowie OSP Turek. Na miejscu zjawił się także zespół ratownictwa medycznego, przybyli też policjanci.

reklama

Sprawa jest szeroko komentowana przez sąsiadów, którzy anonimowo wskazują, że pożar może być efektem konfliktu, narastającego pomiędzy parą osób zamieszkujących dom, ale będących w separacji. Sąsiedzi wspominają, że mężczyzna dopuszczał się formułowania rozmaitych gróźb, także tych dotyczących wysadzenia domu.

Czy w sąsiedzkich plotkach tkwi ziarno prawdy? To zweryfikują specjaliści.


 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Pożar samochodu osobowego z instalacją...

Wideo: Pożar samochodu osobowego z instalacją LPG w...

24 list.
Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja...

Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja elektryczna

23 paźd.
Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama