środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Brudzew: Kto ukradł DAF-a z naczepą?

Brudzew: Kto ukradł DAF-a z naczepą? - foto: archiwum prywatne internauty
foto: archiwum prywatne internauty 

Bywa, że ktoś próbuje w sklepie ukraść butelkę alkoholu, czy też szlifierkę w elektro-markecie. Tym razem jednak w powiecie tureckim ktoś dokonał przestępstwa naprawdę „dużego kalibru”, zarówno biorąc pod uwagę gabaryty skradzionego mienia, jak i jego wartość. Oto bowiem w miniony weekend, w Brudzewie, ktoś ukradł ciągnik siodłowy z naczepą.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w nocy z piątku 23 lutego na sobotę 24 lutego. Pojazd, który zaginął, to ciągnik siodłowy marki DAF XF 106 w kolorze białym, z niebieską naczepą Wielton.

reklama

Sprawę bada Policja, ale poszukiwanie pojazdu odbywa się także w przestrzeni internetu, na Facebooku. – Auto kierowało się w stronę Brudzynia. Urządzenie GPS znaleziono w Brudzewie, niedaleko cmentarza w kierunku Brudzynia. Osoby cokolwiek wiedzące o tym zdarzeniu bardzo prosimy o kontakt pod numerem 727904328 - Dawid lub 503913739 - Rafał – informują poszukujący i dodają, iż numer rejestracyjny ciągnika to PZ273JT, a numer naczepy PZ299JS.

Rzecz jasna osoby, które mogły być np. świadkami kradzieży, które wiedzą, gdzie znajduje się pojazd, powinny skontaktować się z KPP w Turku.

AW
Źródło: KPP w Turku / archiwum prywatne internauty

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grzymiszew: DAF wylądował w rowie. Łuk drogi...

Grzymiszew: DAF wylądował w rowie. Łuk drogi okazał...

07-07-2017
Po alkoholu jechał ciężarówką

Po alkoholu jechał ciężarówką

23-02-2016
Tuliszków: Ucierpieli w zderzeniu skutera z...

Tuliszków: Ucierpieli w zderzeniu skutera z cysterną

20-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama