poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Dachowanie na Jana Pawła II. Suzuki staranowało Peugeota [aktualizacja]

Dachowanie na Jana Pawła II. Suzuki staranowało Peugeota [aktualizacja]
 

Dziś (5 kwietnia), ok. godz. 10:30, na al. Jana Pawła II w Turku, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Auto prowadzone przez kobietę dachowało, zatrzymując się na ciągu pieszo-rowerowym. W akcji ratowniczej wzięły udział 2 zastępy PSP z Turku, Zespół Ratownictwa Medycznego z Turku. Policja ustala przyczyny wypadku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, sprawcą całego zamieszania był kierowca samochodu marki Suzuki Grand Vitara. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w jadącego al. Jana Pawła II Peugeota. W wyniku zderzenia mniejsze auto przewróciło się i ostatecznie dachowało na chodniku.

Kobieta, kierująca Peugeotem, została przewieziona do szpitala, jednak po przeprowadzeniu niezbędnych badań opuściła SP ZOZ.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego...

Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego pies...

26 mrz.
Wideo: Kraksa na obwodnicy w Turku

Wideo: Kraksa na obwodnicy w Turku

22-11-2017
Wrząca: Dachowali i wpadli BMW do lasu....

Wrząca: Dachowali i wpadli BMW do lasu....

06-11-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama