piątek 27 listopada 2020

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

reklama

Dachowanie na Jana Pawła II. Suzuki staranowało Peugeota [aktualizacja]

Dachowanie na Jana Pawła II. Suzuki staranowało Peugeota [aktualizacja]
 

Dziś (5 kwietnia), ok. godz. 10:30, na al. Jana Pawła II w Turku, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Auto prowadzone przez kobietę dachowało, zatrzymując się na ciągu pieszo-rowerowym. W akcji ratowniczej wzięły udział 2 zastępy PSP z Turku, Zespół Ratownictwa Medycznego z Turku. Policja ustala przyczyny wypadku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, sprawcą całego zamieszania był kierowca samochodu marki Suzuki Grand Vitara. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w jadącego al. Jana Pawła II Peugeota. W wyniku zderzenia mniejsze auto przewróciło się i ostatecznie dachowało na chodniku.

Kobieta, kierująca Peugeotem, została przewieziona do szpitala, jednak po przeprowadzeniu niezbędnych badań opuściła SP ZOZ.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

06-11-2019
Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25-09-2019
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama