czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Turek: Policjanci poszukują osób, którym uszkodzono samochody

Turek: Policjanci poszukują osób, którym uszkodzono samochody
 

Policjanci z Turku w dniu 23 lipca 2018r. dzięki zawiadomieniu pokrzywdzonych zatrzymali sprawcę, który uszkodził trzy samochody na ul. Legionów Polskich w Turku. Sprawca przy użyciu metalowego klucza uszkodził samochody marki Mercedes, BMW i Renault. Wartość strat w związku z uszkodzeniem oceniono wstępnie na kwotę 10.000 zł.

W toku prowadzonego postępowania  policjanci ustalili że mężczyzna w ciągu ostatnich kilku miesięcy mógł uszkodzić inne pojazdy w Turku na ul. 650-lecia i Legionów Polskich.

reklama

Osoby którym w ciągu ostatnich miesięcy w podobny sposób na ulicy 650-lecia i Legionów Polskich  w Turku uszkodzono pojazdy proszone są o kontakt  telefoniczny z kierownikiem Referatu Dochodzeniowo – Śledczego KPP w Truku pod numerem telefonu: 63 2898281 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Turku.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Wandal odwiedził wodny plac zabaw

Turek: Wandal odwiedził wodny plac zabaw

19 czerw.
Turek: Przewracali zaparkowane auta. Nocnych...

Turek: Przewracali zaparkowane auta. Nocnych wandali...

12 mrz.
Turek: Wjechał BMW w żywopłot

Turek: Wjechał BMW w żywopłot

3 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama