sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą policji w Turku. Podpalenie czy zwarcie instalacji?

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą policji w Turku. Podpalenie czy zwarcie instalacji?
 

Nie jest znana na chwilę obecną przyczyna pożaru radiowozu, który miał miejsce w godzinach wieczornych w czwartek 6 sierpnia br w Turku. Spaleniu uległ radiowóz policyjny zaparkowany pod Komendą Policji przy ul. Legionów Polskich. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Jak informuje Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP Turek o godzinie 21.47 na telefon alarmowy 998 otrzymano informacje o pożarze samochodu osobowego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Turku. Na miejscu strażacy zastali objęty płomieniami radiowóz zaparkowany pod Komendą Policji w Turku. Płonący pojazd został szybko ugaszony. 

reklama

Na miejscu zdarzenia zebrała się dość pokaźna grupa obserwatorów. Nieoficjalnie mówi się o podpaleniu oraz o głośnym wybuchu poprzedzającym pożar - jednak są to tylko nieoficjalne komentarze i plotki. Takiej przyczyny pożaru nie potwierdza także Państwowa Straż Pożarna w Turku, która wskazuje że zbyt wcześnie na takie ustalenia. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa KPP Turek ustalająca przyczyny pożaru.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Staranował płot na ul. Gorzelnianej. Przyczyną...

Staranował płot na ul. Gorzelnianej. Przyczyną...

16 wrz.
Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła...

Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła dłoń...

10 wrz.
Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za...

Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za przekroczenie...

4 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama