piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata
 

Trwa seria bardzo groźnych zdarzeń drogowych na lokalnych trasach. Zmarł uczestnik poniedziałkowego wypadku w Brudzyniu, we wtorek na al. Jana Pawła II, w wyniku kolizji trzech aut osobowych, dachowała karetka pogotowia, a na domiar złego służby ratunkowo-medyczne musiały we wtorkowy wieczór interweniować w Tarnowskim Młynie. Tam  zderzyły się dwa pojazdy.

Do kolizji doszło przed godz. 20:00. Na odcinku trasy z Władysławowa do Tuliszkowa, przebiegającym przez Tarnowski Młyn, zderzyły się osobowy Seat oraz wyjeżdżająca z terenu jednej z firm Scania. Z relacji świadków wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby – kobieta kierująca Seatem oraz pasażer auta.

reklama

Wspomniana droga stała się nieprzejezdna. Zabezpieczeniem terenu i udzieleniem pomocy uczestnikom kolizji zajęli się strażacy PSP Turek, OSP Władysławów, policjanci, ratownicy pogotowia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Tragedia w Warence. Nie żyje 73-letni...

Wideo: Tragedia w Warence. Nie żyje 73-letni mężczyzna

z wczoraj
Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile....

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w...

5 list.
Wideo: Trzy osoby nie żyją. Oto tragiczny...

Wideo: Trzy osoby nie żyją. Oto tragiczny bilans...

3 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama