czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata

Tarnowski Młyn: Wieczorne zderzenie Scanii i Seata
 

Trwa seria bardzo groźnych zdarzeń drogowych na lokalnych trasach. Zmarł uczestnik poniedziałkowego wypadku w Brudzyniu, we wtorek na al. Jana Pawła II, w wyniku kolizji trzech aut osobowych, dachowała karetka pogotowia, a na domiar złego służby ratunkowo-medyczne musiały we wtorkowy wieczór interweniować w Tarnowskim Młynie. Tam  zderzyły się dwa pojazdy.

Do kolizji doszło przed godz. 20:00. Na odcinku trasy z Władysławowa do Tuliszkowa, przebiegającym przez Tarnowski Młyn, zderzyły się osobowy Seat oraz wyjeżdżająca z terenu jednej z firm Scania. Z relacji świadków wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby – kobieta kierująca Seatem oraz pasażer auta.

reklama

Wspomniana droga stała się nieprzejezdna. Zabezpieczeniem terenu i udzieleniem pomocy uczestnikom kolizji zajęli się strażacy PSP Turek, OSP Władysławów, policjanci, ratownicy pogotowia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch...

Wypadek w Tarnowskim Młynie. Zderzenie dwóch mercedesów

18 wrz.
Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

17 wrz.
Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama