sobota 16 luty 2019

Danuty, Daniela, Juliany

reklama

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Turku - foto: KPP Turek
foto: KPP Turek 

W Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa roczna, w czasie której podsumowano rok 2018 i  dokonano oceny stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu tureckiego. W spotkaniu uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski oraz przedstawiciele samorządów powiatu tureckiego i Prokuratury Rejonowej w Turku.

Odprawę rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak, który przywitał zaproszonych gości i przy wykorzystaniu pokazu multimedialnego przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. Komendant określił zamierzenia i cele do realizacji, jakie stoją przed komendą w 2019 roku.

reklama

W dalszej części wystąpienia Komendant odniósł się do współpracy z samorządami i prokuraturą. Słowa podziękowania skierował na ręce przedstawicieli samorządów za przekazywaną pomoc i wsparcie turkowskiej policji w realizacji przedsięwzięć.

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury oceny pracy policjantów Turkowskie komendy dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. Pozytywnie ocenił pracę jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2019 roku na terenie garnizony wielkopolskiego.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kompletnie pijany jechał skradzionym samochodem

Kompletnie pijany jechał skradzionym samochodem

13 lt.
Podsumowanie akcji

Podsumowanie akcji "Prędkość - zero tolerancji"

28 st.
Ponownie rusza akcja

Ponownie rusza akcja "Prędkość - Zero Tolerancji"

21 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama