piątek 24 maja 2019

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w Żdżarach

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w Żdżarach
 

1,35 promila alkoholu miał kierowca citroena C4, który zapalił się w Żdżarach w gm. Kawęczyn. Mieszkaniec powiatu tureckiego stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu, gdzie samochód dachował, a następnie stanął w płomieniach.

Do wypadku doszło we wtorek 26 lutego, o godzinie 13.45. Jak wyjaśnia Mateusz Laatuszewski, rzecznik policji w Turku, citroen C4 na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał do rowu, przekoziołkował, a chwilę później zapalił się. Mężczyzna zdążył wyjść z samochodu. Na miejsce wezwani zostali strażacy z Turku, Kawęczyna i Żdżar. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i opanowali ogień dwoma prądami piany gaśniczej.

reklama

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. W wydychanym powietrzu miał 1,35 promila alkoholu. Sprawca kolizji przewieziony został do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Ruch na drodze zamknięty był prawie dwie godziny.


Zdjęcia: PSP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

16 maj.
Kolizja drogowa w Kaczkach Średnich. Dachował...

Kolizja drogowa w Kaczkach Średnich. Dachował jeden...

4 kw.
Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał...

Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał znieczulić...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama