Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Pijany złodziej kasy fiskalnej zatrzymany

Pijany złodziej kasy fiskalnej zatrzymany
 

Prawie pięć tysięcy złotych było w kasie fiskalnej, którą 25-letni mężczyzna ukradł ze sklepu we Władysławowie. Złodziej został zatrzymany. Za przestępstwo grozi mu kara 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 marca. Około godziny 17.00 policjanci z Tuliszkowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży kasy fiskalnej z jednego ze sklepów we Władysławowie. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że młody mężczyzna wszedł do budynku i w trakcie rozmowy ze sprzedawcą, chwycił kasę fiskalną, w której znajdowała się szuflada z pieniędzmi i uciekł. Łup musiał mu ciążyć, bo chwilę później porzucił go. Funkcjonariusze nie mieli problemów z namierzeniem 25-latka. Jego zatrzymanie zajęło im kilkanaście minut.

reklama

To nie pierwszy konflikt złodzieja z prawem. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Dodatkowo rabuś był pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad 1,5 promila alkoholu. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia zatrzymany został w policyjnym areszcie. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Złodziej spowodował straty o łącznej wartości prawie 4500 złotych. Skradzione mienie odzyskano w całości. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Czterech oskarżonych i jedno śledztwo w toku....

Czterech oskarżonych i jedno śledztwo w toku....

5 mrz.
Policjanci zlikwidowali

Policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową w gm....

20 st.
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do...

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10...

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama