poniedziałek 22 kwietnia 2019

Łukasza, Kai, Nastazji

reklama

Wideo: Pijany kierowca dachował na Jana Pawła II. Miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

Wideo: Pijany kierowca dachował na Jana Pawła II. Miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.
 

Dzisiaj tj 23 marca około godziny 13.25 kierujący Volkswagenem Golfem 50-latek, mieszkaniec gminy Przykona, dachował na Alei Jana Pawła II na wysokości stacji paliw BP. Kierujący pojazdem prawdopodobnie jednym z kół złapał pobocze co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i w efekcie „koziołkowanie”.

Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku przeprowadzili wstępny pomiar trzeźwości kierowcy. Wynik alkomatu wykazał 1,02 mg/L co daje ponad 2 promile alkoholu we krwi 50-latka. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy. Do zdarzenia zadysponowano trzy jednostki Straży Pożarnej z PSP oraz OSP Turek, które przewróciły pojazd na koła oraz ewakuowały mężczyznę z pojazdu. Strażacy także zabezpieczyli i oczyścili teren zdarzenia. Ruch samochodowy na tym odcinku odbywa się wahadłowo.

reklama

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w...

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w Słodkowie....

19 kw.
Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z...

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z udziałem...

25 mrz.
Kompletnie pijany jechał skradzionym samochodem

Kompletnie pijany jechał skradzionym samochodem

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama