piątek 19 lipca 2019

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny "Policjant Ruchu Drogowego 2019"

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny
 

Wczoraj (10 maja) odbył się coroczny konkurs policyjny „Policjant Ruchu Drogowego 2019”. Przystąpili do niego funkcjonariusze nie tylko z Turku, ale także z Słupcy, Koła oraz Konina. Najlepszy okazał się jednak reprezentant Komendy Powiatowej w Turku Dominik Mąka.

Po odprawie, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Turku policjanci przemieścili się na skrzyżowanie Alei Jana Pawła II i ulicy Chopina. Tam komisja oceniła ich zdolonści kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej. Nasi lokalni policjanci okazali się bezkonkurencyjni. Sierż. szt. Dominik Mąka zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej, wygrał wymienionej wcześniej konkurencję, oraz okazał się najleszpy w jeździe sprawnościowej motorem oraz samochodem.

reklama

Z dobrej strony pokazali się również jego koledzy z prac. Na podium stanęli także asp. Radosław Krzyżanowski oraz mł. asp. Piotr Walczak. Tak silna reprezentacja KPP Turek, pozowliła nam wygrać również konkurs drużynowy. Funcjonariusze zostali nagrodzeni okolicznościowymi pucharami. Poza okolicznościowymi nagrodami dla funkcjonariuszy, dodatkową nagrodą dla Domnika Mąki jest awans do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

z wczoraj
Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo...

Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo jazdy i...

12 lip.
Kaskadowy pomiar prędkości - ogólnopolska akcja...

Kaskadowy pomiar prędkości - ogólnopolska akcja...

9 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama