poniedziałek 11 listopada 2019

Bartłomieja, Gertrudy, Marcina

reklama
Wzorek

Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i Wielopolu.Trzy osoby poszkodowane. Drogi zablokowane.

Po 15-tej wypadki osobówek w Feliksowie i Wielopolu.Trzy osoby poszkodowane. Drogi zablokowane.  - wypadek Feliksów / foto: Nadesłane przez czytelnika
wypadek Feliksów / foto: Nadesłane przez czytelnika 

Około godziny 15:50 w miejscowości Feliksów (gm Malanów) na drodze wojewódzkiej nr 470 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wypadku zderzyły się Hyundai jadący w kierunku Malanowa z Peugotem jadącym w stronę Kalisza. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Do wypadku zadysponowano jednostkę straży pożarnej z OSP Malanów, OSP Feliksów oraz PSP Turek.

Praktycznie w tym samym czasie (zgłoszenie zdarzenia w PSP Turek 15:37) na drodze krajowej nr 72 na odcinku Grzymiszew-Tuliszków w miejscowości Wielopole (gm. Tuliszków) doszło do groźniejszego zderzenia Toyoty Yaris z Fiatem Punto. W wypadku zostały poszkodowane trzy osoby. Do zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego.

reklama

Do zdarzenia w Wielopolu zadysponowano jednostki straży pożarnej z OSP Tuliszków oraz OSP Grzymiszew. Droga w tym miejscu jest zablokowana od ponad godziny, Policja wytyczyła objazd. Na miejscu Policja ustala przyczyny wypadku.

Na czas działań w wypadkach OSP Turek zostało zadysponowane do Operacyjnego Zabezpieczenia Powiatu

Foto: Nadesłane przez Czytelników

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25 wrz.
Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów....

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia...

19 wrz.
Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie....

Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie. Poszkodowanych aż...

25 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama