piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach. Akcja ZNICZ 2019 już 1 listopada

Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach. Akcja ZNICZ 2019 już 1 listopada
 

W dniu 31 października policjanci rozpoczną akcję „Znicz 2019”, która potrwa do 3 listopada. Głównym zadaniem policjantów będzie zapewnienie płynnego i bezpiecznego ruchu w rejonach cmentarzy, ale również na głównych ciągach komunikacyjnych. Informujemy o zmianach organizacji ruchu w tym okresie na terenie powiatu tureckiego.

W okolicy cmentarza w Turku ustanowiony zostanie zakaz zatrzymywania się  po prawej stronie Alei Jana Pawła II jadąc w kierunku Koła, na odcinku od skrzyżowania z ul. Rubinową do ul. Chopina.  Dodatkowe znaki zakazu zatrzymywania zostaną ustawione po obu stronach na ul. Chopina od ul. Milewskiego do Alei Jana Pawła II.

reklama

Zakazy zatrzymywania zostaną ustanowione również na drogach w okolicach cmentarzy w miejscowościach Tuliszków, Grzymiszew, Głuchów, Milejów,  Russocice.

W Turku na skrzyżowaniu prowadzącym do cmentarza, czyli skrzyżowaniu ul. JanaPawła II oraz ul. Chopina czasowo będzie wyłączona sygnalizacja świetlna w momentach największego  nasilenia ruchu. W tym czasie  ruchem kierować będą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego.

Prosimy Państwa o wielką cierpliwości, wyrozumiałość dla innych uczestników ruchu oraz dla policjantów, którzy w tych dniach będą pełnić służbę. Funkcjonariusze, którzy będą kierować ruchem zrobią wszystko aby byli Państwo bezpieczni i ruch odbywał się płynnie. 

reklama

W dniu 31 października w godz. 18.00-22.00 oraz w dniu 1 listopada  w godz. 8.00-22.00 obowiązywać będzie  zakaz ruchu pojazdów ciężarowych  i zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Prosimy wszystkich pieszych oraz kierowców o dużą rozwagę oraz ostrożność w trakcie podróży na groby swoich bliskich.  

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Akcja Znicz 2017 trwa

Akcja Znicz 2017 trwa

01-11-2017
Trwa akcja ZNICZ 2016. Są też zmiany...

Trwa akcja ZNICZ 2016. Są też zmiany organizacji ruchu

31-10-2016
Spokojnie podczas

Spokojnie podczas "Akcji Znicz"

05-11-2012

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama