niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Strażacy z OSP i PSP uczcili Narodowe Święto Niepodległości

Strażacy z OSP i PSP uczcili Narodowe Święto Niepodległości
 

W poniedziałek, 11 listopada 2019r o  godzinie  8:00  na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyła się uroczysta zmiana służby z okazji przypadającej w tym roku 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Podczas uroczystości Narodowego Święta Niepodległości przy dźwiękach hymnu państwowego dokonano podniesienia flagi państwowej oraz odczytano list okolicznościowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

reklama

W podobnie doniosłym tonie dzień 11 listopada uczcili druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.  Dodatkową, niecodzienną formą uczenia tego dnia było przygotowanie oświetlenia wieży strażackiej przy OSP Turek w barwach narodowych. Co wieczór od piątku do poniedziałku turkowianie mogli podziwiać mieniącą się w biało-czerownych kolorach wieżę.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29 list.
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

6 list.
Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

1 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama