sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w PSP.

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w PSP.
 

Dnia 17 grudnia w Komendzie Powiatowej PSP w Turku odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień i awansów na wyższe stopnie i stanowiska służbowe. Była to również dobra okazja do zorganizowania wigilii podczas której strażacy podzielili się opłatkiem.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00, Komendant Powiatowy PSP w Turku st. kpt. Piotr Pietrucha wręczył wyróżnienia oraz awanse na wyższe stopnie i stanowiska służbowe dla siedmiu funkcjonariuszy. Przyjął również ślubowanie od trzech funkcjonariuszy dołączających do szeregów Państwowej Straży Pożarnej. Wyróżniony Dyplomem Komendanta Głównego PSP został również st. kpt. Sławomir Kupny za szczególne zaangażowanie w działaniach ratowniczych.

reklama

Drugą częścią było spotkanie opłatkowe. Towarzyszył kapelan turkowskich strażaków ks. Antoni Janicki wraz z ks. Stanisławem Nasińskim. Pojawił się również poseł na sejm Ryszard Bartosik, starosta Dariusz Kałużny, radny sejmiku województwa wielkopolskiego Krzysztof Sobczak, prezes powiatowy ZOSP RP w Turku Grzegorz Ciesielski wraz z Jarosławem Pasikiem, st. chor. poż. Jan Rogodziński oraz delegacja emerytów i rencistów pożarnictwa Koła nr 28 w Turku na czele z prezesem Andrzejem Russkiem. Nie zabrakło oczywiście pysznego jedzenia oraz śpiewania Kolęd.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Arkadiusz Przybyła nowym zastępcą Komendanta...

Arkadiusz Przybyła nowym zastępcą Komendanta...

16-12-2019
Arkadiusz Przybyła Komendantem Wojewódzkim PSP...

Arkadiusz Przybyła Komendantem Wojewódzkim PSP w...

05-12-2019
Niebezpieczna burza przeszła przez powiat...

Niebezpieczna burza przeszła przez powiat turecki -...

18-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama