środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Narada kwatermistrzowska druhów z terenu powiatu

Narada kwatermistrzowska druhów z terenu powiatu - foto: PSP Turek
foto: PSP Turek 

W zeszły czwartek 3 stycznia 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyła się narada kwatermistrzowska dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tureckiego.

W naradzie udział wzięli komendanci gminni oraz prezesi i naczelnicy jednostek OSP w KSRG, oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Naradzie przewodniczył Komendant Powiatowy PSP w Turku st. kpt. Piotr Pietrucha.

reklama

Narada dotyczyła planu zakupów przez jednostki OSP sprzętu transportowego w 2020 r. z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej /Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ustalenia zakresów przedmiotowych dotacji Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na rok  2020.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia...

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w...

28 lip.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Śmiertelny wypadek w Laskach.  Nie żyje...

Śmiertelny wypadek w Laskach. Nie żyje 24-letni...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama