niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Słodkowa-Kolonii. Odnaleziono ciało mężczyzny.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Słodkowa-Kolonii. Odnaleziono ciało mężczyzny.
 

Wieczorem do naszej redakcji dotarła smutna wiadomość o tragicznym finale prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Turku poszukiwań 69-letniego mieszkańca Słodkowa-Kolonii. KPP podaje, iż ciało zaginionego zostało odnalezione, a tragiczną informację potwierdza Rzecznik Prokuratory Okręgowa w Koninie. 

O godzinie 14.00 opublikowaliśmy apel Komendy Powiatowej Policji z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego mieszkańca wsi Słodków-Kolonia, który nie dawał znaków życia od 4 maja br. Pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań policji oraz osób prywatnych, a także dynamicznej reakcji internautów udostępniających wspomniany apel, finał poszukiwań zasmuca. Pana Tadeusza odnaleziono martwego w jednym z rowów melioracyjnych na terenie powiatu.  Jak podaje rzecznik prokuratury okręgowej w Koninie Aleksandra Marańda – „Zaginiony chcąc prawdopodobnie przejść na skróty przez pole, wpadł rowerem do rowu melioracyjnego. Ułożenie ciała wskazuje, że zaginiony próbował jeszcze wyjść z tego rowu, wyczołgać się o własnych siłach, ale niestety nie dał rady. Jutro po sekcji powinno udać się ustalić faktyczną przyczynę zgonu mężczyzny” 

reklama

Na miejscu zdarzenia jest Prokurator, który wykonuje czynności sprawdzające w kierunku artykułu 155 KK.  Jutro, tj. 22 maja zostanie wszczęte śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Jak informuje prokuratura, także jutro ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Całość śledztwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Turku. Na chwilę obecną śledczy wskazują, że jest to tragiczny wypadek i brak jakichkolwiek wskazań na udział osób trzecich w zdarzeniu. 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

7 czerw.
Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł.

Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł.

7 czerw.
Na skuterze o poranku z 2,86 promila....

Na skuterze o poranku z 2,86 promila. Nietrzeźwi...

7 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama