środa 02 grudnia 2020

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

reklama

25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił pracownika ekipy remontującej drogę DW 470

25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił pracownika ekipy remontującej drogę DW 470 - fot. OSP Trzęśniew
fot. OSP Trzęśniew 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek 12 czerwca po godzinie 10.00 na remontowanym odcinku drogi Kościelec - Turek. Podczas wymijania ekipy prowadzącej remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 470 pod Kościelcem, 25-letni kierowca Audi A3 potrącił jednego z robotników i uderzył w jedną z maszyn. 

Kierującym  okazał się mieszkaniec gminy Władysławów. Ruch na remontowanym odcinku odbywał się wahadłowo.  Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kole kierowca Audi mimo braku zielnego światła próbował wyminąć kolumnę maszyn remontowych w efekcie czego potrącił 36-letniego pracownika i uderzył w jedną z maszyn.  Kierowca nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów jego auto stanęło w płomieniach.

reklama

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej z PSP Koło oraz OSP Trzęśniew, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz ugasiły pożar samochodu osobowego. Przybyły na miejsce wypadku Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanym pierwszej pomocy i odtransportowało potrąconego robotnika do szpitala w Kole.

Jak informuje Weronika Czyżewska, oficer prasowy KPP Koło - sprawca wypadku nie chciał poddać się badaniu alkomatem i został przewieziony do szpitala w Kole w celu pobrania krwi. Wyniki badania na zawartość alkoholu we krwi kierowcy Audi nie są jeszcze znane.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego...

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego azotu....

16-10-2019
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14-05-2019
Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i...

Wideo: 25-tonowa koparka zawadziła o wiadukt i...

08-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama