piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła dłoń rolnikowi.

Wideo: Tragedia w Boleszczynie. Maszyna ucięła dłoń rolnikowi.
 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj tj. w czwartek 10 września 2020 r. przed południem w miejscowości Boleszczyn w gminie Przykona. Podczas prac w jednym z gospodarstw maszyna rolnicza ucięła dłoń starszemu mężczyźnie.

Tego dnia od rana, właścicielowi gospodarstwa, w pracach przy maszynie rolniczej pomagał starszy mężczyzna mieszkaniec wsi Moczydła, położonej niedaleko Boleszczyna. Około południa mieszalnik do zboża wciągnął, a następnie uciął dłoń mężczyzny. Natychmiast wezwano pomoc. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego założył opatrunek na ranę mężczyzny oraz zabezpieczył dłoń. Lekarz zadecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało rannego do szpitala w Kaliszu. Tam personel medyczny zadecyduje czy poszkodowany zostanie na miejscu, czy trafi do specjalistycznego ośrodka, który podejmie się przyszycia dłoni.

reklama

W akcji ratunkowej brali także udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Turku i OSP w Boleszczynie. Przybyłli na miejsce funkcjonariusze policji wyjaśniają przyczynę wypadku.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

3 wrz.
Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.
Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z...

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z Kaczek...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama