wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cztery zgłoszenia o broni biologicznej w powiecie. Interweniowała Grupa Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego

Cztery zgłoszenia o broni biologicznej w powiecie. Interweniowała Grupa  Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego
 

Strażacy i policjanci po raz kolejny w tym tygodniu interweniowali w związku z informacjami o podrożonych ładunkach z bronią biologiczną na terenie powiatu. Podobnie jak w zeszłym tygodniu oraz w środę, ostrzeżenia dotyczyły niebezpiecznych ładunków w placówkach oświatowych.

Dziś (piątek 2 paździenika) po godzinie 12.00 strażacy oraz policjanci poinformowani zostali o niebezpiecznych ładunkach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej. Kilka minut później podobne zgłoszenia zaczęły napływać z innych placówek oświatowych powiatu. Forma informacji zawsze podobna – wiadomość e-mail. Łącznie strażacy oraz Grupa Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego przy KPP w Turku interweniowali cztery razy.

reklama

-Zgłoszenia napłynęły z czterech placówek. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrej i Słodkowie, Szkoły Podstawowej w Cisewie oraz Przedszkola Samorządowego nr 4 w Turku – informuje Mateusz Latuszewski, rzecznik komendanta turkowskiej policji. Wszystkie zgłoszenia na szczęście okazały się fałszywe. Podobne zdarzenia miały miejsce dziś w całym kraju.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejne wiadomość o ładunku z bronią...

Kolejne wiadomość o ładunku z bronią biologiczną. Ty...

30-09-2020
Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie...

Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie Powiatowym...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama