Zachęcamy wszystkich do zakupu chryzantem na stoiskach przy cmentarzach.

sobota 31 października 2020

Augustyny, Łukasza, Urbana

reklama

Poważny wypadek w Grąbkowie. Zginął 36-letni mieszkaniec Słodkowa

Poważny wypadek w Grąbkowie. Zginął 36-letni mieszkaniec Słodkowa - fot. PSP Turek
fot. PSP Turek 

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 11 października, w Grąbkowie w gminie Malanów. W wyniku zderzenia dwóch samochodów życie stracił 36-letni mieszkaniec Słodkowa.

Zgłoszenie o wypadku służby ratunkowe otrzymały około godziny 14.30. Na miejsce zadysponowano Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z PSP w Turku, druhów z OSP w Malanowie oraz policjantów. Jak wynika z ustaleń ostatnich, 29-letnia kobieta jadąca fiatem punto nie zachowała należytych środków ostrożności podczas wyprzedzania i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem 5. Zderzenie było tak silne, że oba auta wypadły z drogi. Volkswagen zatrzymał się na drzewie. Siła uderzenia była tak duża, że 36-letni kierowca wypadł z samochodu.

reklama

Na pomoc mężczyźnie ruszyli świadkowie wypadku. Chwilę później rannym mieszkańcem Słodkowa zajęli się strażacy, a następnie ekipa pogotowia ratunkowego. Stan mężczyzny był bardzo ciężki. Natychmiast zabrany został do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja...

Pożar w elektrowni. Spłonęła instalacja elektryczna

23 paźd.
Śmiertelny wypadek na Osiedlu Wyzwolenia....

Śmiertelny wypadek na Osiedlu Wyzwolenia. Pracownik...

23 paźd.
Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

Pożar ciężarówek w Żukach. Kto podpalił TIRy?

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama