Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pożar samochodu dostawczego w Zadwornej. Strażacy z OSP Tuliszków niezadowoleni ze wsparcia burmistrza.

Pożar samochodu dostawczego w Zadwornej. Strażacy z OSP Tuliszków niezadowoleni ze wsparcia burmistrza. - fot: OSP Tuliszków na FB
fot: OSP Tuliszków na FB 

Strażacy z OSP Tuliszków skarżą się na burmistrza o brak wsparcia. Przy okazji relacji z ostatniej akcji gaśniczej pożaru samochodu dostawczego w miejscowości Zadworna pod adresem burmistrza Tuliszkowa posypało się wiele gorzkich słów o brak wsparcia z jego strony dla jednostki.

Jak informuje Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP Turek o godzinie 6.58 w czwartek 10 grudnia 2020 r. otrzymano zgłoszenie o płonącym samochodzie dostawczym w miejscowości Zadworna w gm. Tuliszków. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z PSP Turek oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuliszkowa. Pojazd spłonął całkowicie.

reklama

W realcji na profilu FB jednostki z Tuliszkowa z tego zdarzenia nie obyło się bez gorzkich słów skierowanych w stronę burmistrza Krzysztofa Romana. -Ochotnicza Straż Pożarna w Tuliszkowie mimo oficjalnych pism i próśb do Burmistrza GiM Tuliszków o zakup środka pianotwórczego do dnia dzisiejszego nie otrzymała pomocy. Chodzi o pełne uzupełnienie zbiorników samochodów ratowniczo-gaśniczych - czytamy na FB.  

Jak informują strażacy ochotnicy z Tuliszkowa Burmistrz Roman ignorując ich apele i prośby naraża ich na ogromne niebezpieczeństwo oraz zmniejsza skuteczność działań gaśniczych jednostki. -Ile razy jeszcze będziemy musieli prosić o sprawy niezbędne i elementarne, żeby ktoś w końcu zrozumiał, że służba w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego to nie zabawa? Bezpieczeństwo ochotników jest najważniejsze. Brak środka pianotwórczego to poważny problem, który Burmistrz lekceważy - podsumowuja z żalem druhowie.

źródło: PSP Turek, OSP Tuliszków
fot: OSP Tuliszków

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Powrót strażaków PSP Turek z akcji w...

Wideo: Powrót strażaków PSP Turek z akcji w Grecji....

25 sierp.
Wideo: Strażacy z PSP Turek na pomoc Grecji....

Wideo: Strażacy z PSP Turek na pomoc Grecji. Nasz...

7 sierp.
Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama