sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

8°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Niedzielny pożar garażu na Chopina. Spłonął samochód oraz meble.

Niedzielny pożar garażu na Chopina. Spłonął samochód oraz meble. - fot. OSP Turek
fot. OSP Turek 

W niedzielny poranek 11 kwietnia br. na ulicy Chopina w Turku doszło do pożaru garażu na prywatnej posesji. Płomienie strawiły wnętrze garażu w tym samochód osobowy. W akcji gaśniczej uczestniczyły dwie jednostki straży pożarnej. Nikt nie został poszkodowany.

Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku kpt. Krzysztof Gruszczyński zgłoszenie o pożarze na garażu na ul. Chopina wpłynęło o godz. 8.27. Na miejsce pożaru zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z PSP Turek oraz OSP Turek. Jako przypuszczalną przyczynę pożaru ustalono zwarcie instalacji elektrycznej. -Po przybyciu na miejsce pożaru stwierdzono, że pali się wnętrze garażu przy budynku mieszkalnym oraz znajdujący się wewnątrz samochód osobowy Volkswagen Sharan. Nie było żadnych osób poszkodowanych. Podano jeden prąd piany ciężkiej do wnętrza garażu oraz jeden prąd wody na dach garażu. - relacjonuje w rozmowie z redakcją Krzysztof Gruszczyński.

reklama

W wyniku pożaru doszczętnie spłonął samochód osobowy oraz rzeczy znajdujące się wewnątrz garażu. Po ugaszeniu pożaru pomieszczenia oddymiono wentylatorem i skontrolowano kamerą termowizyjną. Strażacy zakończyli działania ratunkowe o 9:28.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy...

Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy osoby...

11 maj.
Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych...

Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku

5 maj.
List Komendanta PSP w Turku z okazji Dnia Strażaka

List Komendanta PSP w Turku z okazji Dnia Strażaka

4 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama