środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

22°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy osoby poszkodowane w tym dziecko.

Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy osoby poszkodowane w tym dziecko.
 

We wtorek, 11 maja około godziny 18.45 na drodze krajowej nr. 72 w miejscowości Żuki (gm. Turek) doszło do wypadku czterech samochodów osobowych. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. W zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby w tym 11-letnia dziewczynka.

Jak informuje dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Turku informacja o wypadku wpłynęła o godz. 18:45 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. W wypadku uczestniczyły cztery samochody osobowe - peugeot, volkswagen, opel oraz audi. Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej z JRG Turek oraz OSP Kowale Księże. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby w tym dziewczynka w wieku 11 lat. Wszystkim poszkodowanym pierwszą pomoc udzielili strażacy oraz przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego.

reklama

Poszkodowane osoby zostały zabrane przez ZRM do szpitala w celu dalszej obserwacji lub hospitalizacji. Na miejscu są także funkcjonariusze policji, którzy będą wyjaśniać przyczyny zdarzenia. Droga jest kompletnie zablokowana a policja kieruje inne pojazdy na alternatywne drogi wokół zdarzenia.

Zdjęcia od czytelników - dziękujemy.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z...

Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z poważnymi...

18 czerw.
Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

16 czerw.
Nowy Naczelnik Wydziału...

Nowy Naczelnik Wydziału...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama