sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Zderzenie Nissana i Skody na skrzyżowaniu w Tarnowskim Młynie.

Zderzenie Nissana i Skody na skrzyżowaniu w Tarnowskim Młynie. - fot. Nadesłane przez czytelnika
fot. Nadesłane przez czytelnika 

Na skrzyżowaniu dróg gminnych w miejscowości Tarnowski Młyn w środę 7 października około godziny 10:30 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Około godziny 10:30 w Tarnowskim Młynie kierująca pojazdem marki Skoda na sieradzkich numerach rejestracyjnych kobieta w wieku 41 lat na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo poruszającym się samochodem osobowym marki Nissan z powiatu tureckiego, którym kierował mężczyzna w wieku 38 lat. Uczestnicy zdarzenia zostali poddani badaniu alkomatem, oboje byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat karny za spowodowanie kolizji drogowej - informuje Dorota Grzelka z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

reklama

Na miejsce wypadku przybyli także strażacy. Informacja o wypadku Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Turku otrzymało z telefonu alarmowego 112 o godzinie 10:31. Do zdarzenia zadysponowano dwie jednostki JRG oraz OSP Władysławów. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren oraz uszkodzone samochody a także nadzorowali ruch pojazdów w miejscu wypadku. W wypadku nie została poszkodowana żadna osoba.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
fot. Nadesłane przez czytelnika2
fot. Nadesłane przez czytelnika3
fot. Nadesłane przez czytelnika4

Podobne artykuły

Kto podpalił stodołę w Felicjanowie? Straty...

Kto podpalił stodołę w Felicjanowie? Straty nocnego...

24 maj.
Nieszczęśliwy wypadek we Władysławowie. Nie...

Nieszczęśliwy wypadek we Władysławowie. Nie żyje...

26 kw.
Wideo: Strażacy z całego powiatu oddali hołd...

Wideo: Strażacy z całego powiatu oddali hołd zmarłym...

03-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama