niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Zderzenie Nissana i Skody na skrzyżowaniu w Tarnowskim Młynie.

Zderzenie Nissana i Skody na skrzyżowaniu w Tarnowskim Młynie. - fot. Nadesłane przez czytelnika
fot. Nadesłane przez czytelnika 

Na skrzyżowaniu dróg gminnych w miejscowości Tarnowski Młyn w środę 7 października około godziny 10:30 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

- Około godziny 10:30 w Tarnowskim Młynie kierująca pojazdem marki Skoda na sieradzkich numerach rejestracyjnych kobieta w wieku 41 lat na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo poruszającym się samochodem osobowym marki Nissan z powiatu tureckiego, którym kierował mężczyzna w wieku 38 lat. Uczestnicy zdarzenia zostali poddani badaniu alkomatem, oboje byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat karny za spowodowanie kolizji drogowej - informuje Dorota Grzelka z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

reklama

Na miejsce wypadku przybyli także strażacy. Informacja o wypadku Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Turku otrzymało z telefonu alarmowego 112 o godzinie 10:31. Do zdarzenia zadysponowano dwie jednostki JRG oraz OSP Władysławów. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren oraz uszkodzone samochody a także nadzorowali ruch pojazdów w miejscu wypadku. W wypadku nie została poszkodowana żadna osoba.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tragedia w Strachocicach. Nie żyje mężczyzna...

Tragedia w Strachocicach. Nie żyje mężczyzna...

3 sierp.
Nowy Naczelnik Wydziału...

Nowy Naczelnik Wydziału...

15 czerw.
Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama