piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Karetka transportująca chorego zderzyła się z sarną. Nieoficjalnie chorego na COVID-19

Karetka transportująca chorego zderzyła się z sarną. Nieoficjalnie chorego na COVID-19
 

Dwie jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane w dniu 8 grudnia 2021 r. do zdarzenia drogowego w Wielopolu z udziałem karetki pogotowia ratunkowego i sarny. Nieoficjalnie karetką transportowano pacjenta chorego na COVID-19.

Jak informuje rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Turku, informację o zdarzeniu otrzymano o godzinie 21.45 gdzie w miejscowości Wielopole (gm. Tuliszków) na drodze krajowej 72 doszło do zderzenia karetki pogotowia z sarną. -Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia w tym dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Do akcji zadysponowano jednostkę PSP Turek oraz OSP Grzymiszew. - informuje st.kpt. Krzysztof Gruszczyński oficer prasowy PSP Turek.

reklama

Nieoficjalnie karetką transportowano pacjenta chorego na koronawirusa z Turku do Konina. Z uwagi na uszkodzenia w karetce uniemożliwiające dalszą jej jazdę, pacjenta przekazano przybyłej na miejsce zdarzenia drugiej karetce z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa stosowanych w związku z osobą chorą na COVID-19 i przetransportowano do miejsca docelowego.

fot.: PAJO Pomoc Drogowa

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

28 czerw.
Pijany kierowca karetki sprawcą kolizji...

Pijany kierowca karetki sprawcą kolizji drogowej....

28-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama