piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Przykona. Nocny pożar dostawczaków na parkingu

Przykona. Nocny pożar dostawczaków na parkingu - fot.: PSP w Turku
fot.: PSP w Turku 

Dwa samochody dostawcze, stojące na parkingu przy stacji benzynowej w Przykonie, paliły się nocy z poniedziałku na wtorek (11 stycznia).

Zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków we wtorek o 3:22. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, użyciu piany gaśniczej na palące się samochody, oraz wody w celu zabezpieczenia innych, zaparkowanych nieopodal, pojazdów.

reklama

Po ugaszeniu pożaru strażacy, przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzili pojazdy, nie stwierdzając dalszych zagrożeń. W pożarze uszkodzeniu uległ trzeci, zaparkowany nieopodal, samochód dostawczy.

Na miejsce pożaru zadysponowano cztery jednostki straży pożarnej z Państwowej Straży Pożarnej w Turku, OSP Przykona i OSP Smulsko. Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Policja. Oba samochody uległy całkowitemu spaleniu. Straty oszacowano wstępnie na kilkaset tysięcy złotych.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Miało być strasznie, było w miarę spokojnie....

Miało być strasznie, było w miarę spokojnie. Burza...

17 st.
Pożar rozdzielni energetycznej na ul....

Pożar rozdzielni energetycznej na ul. Wyszyńskiego....

16 st.
Pożar domu mieszkalnego w Rzymsku. Jedna osoba...

Pożar domu mieszkalnego w Rzymsku. Jedna osoba...

14-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama