sobota 13 sierpnia 2022

Elwiry, Hipolita, Radosławy

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nominacje u strażaków. Sześć awansów na wyższe stanowiska służbowe

Nominacje u strażaków. Sześć awansów na wyższe stanowiska służbowe - fot.: Krzysztof Michalak/ KP PSP w Turku
fot.: Krzysztof Michalak/ KP PSP w Turku 

Sześć nominacji na wyższe stanowiska służbowe otrzymali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku z dniem 1 sierpnia. W ubiegłym tygodniu Komendant Powiatowy PSP, bryg. Piotr Pietrucha wręczył im decyzje aktów mianowania na wyższe stanowiska służbowe.

Wręczenie aktów mianowania odbyło się podczas uroczystej zmiany służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Turku w obecności kadry kierowniczej komendy oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Awanse otrzymali: mł. kpt. Paweł Anastaziak na stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego, asp. sztab. Daniel Krawczyk na stanowisko dowódcy zmiany I w JRG PSP Turek, asp. Piotr Kołuda na stanowisko zastępcy dowódcy zmiany III w JRG PSP Turek, asp. Patryk Felisiak na stanowisko dowódcy sekcji w JRG PSP Turek, mł.asp. Sebastian Kwinciak na stanowisko dowódcy zastępu w JRG PSP Turek oraz str. Izabela Kukuła na stanowisko młodszy technik samodzielne stanowisko pracy ds. finansów w KP PSP Turek.

reklama

Ponadto dwóch funkcjonariuszy: mł.asp. Sebastian Kwinciak oraz st. ogn. Adrian Kwinciak zostało nagrodzonych urlopami za reprezentowanie polskiego pożarnictwa poprzez udział w Międzynarodowej Olimpiadzie CTIF w dniach 17 – 24 lipca br., w Celje w Słowenii. W strażackiej olimpiadzie udział wzięło ponad 2600 sportowców z 20 krajów, w tym 17 drużyn z Polski.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wręczono decyzje o świadczeniach ratowniczych....

Wręczono decyzje o świadczeniach ratowniczych....

11 sierp.
Alert pogodowy trzeciego stopnia! Będzie...

Alert pogodowy trzeciego stopnia! Będzie upalnie i...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama