czwartek 26 luty 2026

Bogumiła, Eweliny, Mirosława

reklama

Kolejny pirat drogowy wyeliminowany. Pędził na Chopina ponad setkę!

Kolejny pirat drogowy wyeliminowany. Pędził na Chopina ponad setkę!
 
reklama

O ponad 50 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym mieszkaniec gminy Władysławów. Na szczęście policjanci z KPP Turek wyeliminowali pirata z ruchu drogowego i nagrodzili go sowitym mandatem.

W piątek 2 lutego około godziny 9.00, na ulicy Chopina w Turku, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji zatrzymali kierującego samochodem marki Peugeot. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Z uwagi na popełnione wykroczenie mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy na trzy miesiące. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem, został także ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i wzbogacił się o 10 punktów karnych. Odczyt z policyjnego rejestratora wskazał 116 km/h!

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Turku apeluje do kierowców o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości. Na drodze, gdzie sytuacja jest często dynamiczna, mogą wystąpić okoliczności, w których będziemy zmuszeni do natychmiastowej reakcji. Nadmierna prędkość może to uniemożliwić. Po zmianach wysokości grzywien przekroczenia dozwolonej prędkości mogą być też dotkliwe dla portfela.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Kolejny pirat drogowy wyeliminowany. Pędził na Chopina ponad setkę!
Podobne artykuły
Ponad 120 km/h w terenie zabudowanym! Odebrane...

Ponad 120 km/h w terenie zabudowanym! Odebrane prawo jazdy i 4000 zł...

23 lt.
Bezpieczne ferie w powiecie tureckim. Policja i...

Bezpieczne ferie w powiecie tureckim. Policja i Straż Leśna...

19 lt.
Bez munduru, ale kluczowi w policyjnej pracy....

Bez munduru, ale kluczowi w policyjnej pracy. Pracownicy z KPP Turek na...

16 lt.
Akcja „Truck & Bus” w powiecie tureckim....

Akcja „Truck & Bus” w powiecie tureckim. Policjanci sprawdzali...

14 lt.
Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości....

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Sądy wydały nakazy,...

11 lt.
83 kontrole i zatrzymane prawa jazdy. Policyjne...

83 kontrole i zatrzymane prawa jazdy. Policyjne podsumowanie akcji "Zero...

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama