wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Gasili ciężarówkę

Gasili ciężarówkę - Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski
Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski 

W miniony piątek 13-tego pecha miał pewien kierowca ciężarówki. Szczęśliwie jednak pożar pojazdu udało się sprawnie ugasić, gdyż z pomocą ruszyli turkowscy strażacy.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia doszło w Słodkowie. Ok. godz. 11.30 ogień zaczął trawić pojazd ciężarowy marki Mercedes. Płomienie pojawiły się w komorze silnika, a źródłem zagrożenia najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej.

reklama

Kierowca pojazdu próbował sam zatrzymać "żywioł". W tym celu zużył 3 gaśnice, co pozwoliło na częściowe powstrzymanie ognia. Na szczęście definitywnie z zagrożeniem rozprawili się strażacy, dogaszając płomienie. Dzięki szybko podjętym krokom, samochód został uratowany.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18-07-2018
Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

15-01-2018
Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy...

Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy ratowali...

01-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama