poniedziałek 26 sierpnia 2019

Ireneusza, Konstantego, Marii

reklama

Beemką w Beemkę

Beemką w Beemkę - Źródło: sxc.hu / Milca Mulders
Źródło: sxc.hu / Milca Mulders 

Czyżby porzekadło mówiące, że „swój ciągnie do swego” miało zastosowanie i w przypadku rzeczy martwych? Kto wie - przykładowo we wtorek w miejscowości Marianów Kolonia doszło do zderzenia dwóch „osobówek” marki BMW w wyniku którego obaj kierowcy musieli trafić do turkowskiego szpitala.

Z informacji uzyskanych z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku wynika, iż do zdarzenia doszło w dniu 14 lutego ok. godz. 18:20. Na jednej z dróg gminy Kawęczyn w dość przykrych okolicznościach spotkały się dwa samochody osobowe. Były to BMW 316 oraz 320. Zderzenie było na tyle silne, że jeden z kierujących został uwięziony w swoim pojeździe.

reklama

Uporaniem się z sytuacją zajęli się strażacy z KP PSP w Turku oraz jednostki w Kowalach Pańskich. By umożliwić kierowcy jednej z „beemek” opuszczenie pojazdu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Obu poszkodowanym pomocy udzieliło Pogotowie Ratunkowe, a ci następnie trafili do turkowskiego szpitala.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

16 maj.
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym we...

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym we...

27 kw.
Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z...

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z udziałem...

25 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama