piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem
 

Dzisiaj, tj 16 maja w godzinach porannych na ul. Kolska Szosa doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyli w nim kobieta prowadząca samochodem oraz mężczyzna kierujący motorowerem.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, motorower jechał za Oplem Corsą. Do incydentu doszło w momencie zatrzymania się samochodu przed przejściem, aby przepuścić pieszego. Kierowca motoroweru nie zachował bezpiecznej odległości, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w tył samochodu.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna z PSP Turek, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które udzieliło motorowerzyście pierwszej pomocy. Kierowca motocykla nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobiecie kierującej Oplem nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci którzy wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

W Słodkowie

W Słodkowie "wylądował" Peugeotem w stawie. Nikomu...

29 sierp.
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11 sierp.
Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy...

Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy osoby...

21-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama