czwartek 19 września 2019

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama
Wzorek

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem
 

Dzisiaj, tj 16 maja w godzinach porannych na ul. Kolska Szosa doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyli w nim kobieta prowadząca samochodem oraz mężczyzna kierujący motorowerem.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, motorower jechał za Oplem Corsą. Do incydentu doszło w momencie zatrzymania się samochodu przed przejściem, aby przepuścić pieszego. Kierowca motoroweru nie zachował bezpiecznej odległości, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w tył samochodu.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna z PSP Turek, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które udzieliło motorowerzyście pierwszej pomocy. Kierowca motocykla nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobiecie kierującej Oplem nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci którzy wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie....

Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie. Poszkodowanych aż...

25 sierp.
Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Jeziorsko

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Jeziorsko

13 sierp.
Gm.Przykona: Busem wpadł do rowu na trasie...

Gm.Przykona: Busem wpadł do rowu na trasie...

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama