poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem
 

Dzisiaj, tj 16 maja w godzinach porannych na ul. Kolska Szosa doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyli w nim kobieta prowadząca samochodem oraz mężczyzna kierujący motorowerem.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, motorower jechał za Oplem Corsą. Do incydentu doszło w momencie zatrzymania się samochodu przed przejściem, aby przepuścić pieszego. Kierowca motoroweru nie zachował bezpiecznej odległości, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w tył samochodu.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna z PSP Turek, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które udzieliło motorowerzyście pierwszej pomocy. Kierowca motocykla nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobiecie kierującej Oplem nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci którzy wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy...

Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy osoby...

21-12-2019
Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama