wtorek 21 maja 2019

Jana, Moniki, Wiktora

reklama

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem
 

Dzisiaj, tj 16 maja w godzinach porannych na ul. Kolska Szosa doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyli w nim kobieta prowadząca samochodem oraz mężczyzna kierujący motorowerem.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, motorower jechał za Oplem Corsą. Do incydentu doszło w momencie zatrzymania się samochodu przed przejściem, aby przepuścić pieszego. Kierowca motoroweru nie zachował bezpiecznej odległości, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w tył samochodu.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna z PSP Turek, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które udzieliło motorowerzyście pierwszej pomocy. Kierowca motocykla nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobiecie kierującej Oplem nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci którzy wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ogromny pożar w Smulsku. Do akcji...

Wideo: Ogromny pożar w Smulsku. Do akcji wezwano...

z wczoraj
Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14 maj.
Ćwiczenia z zakresu zaopatrzenia wodnego

Ćwiczenia z zakresu zaopatrzenia wodnego

13 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama