środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Płonął dom z garażem

Płonął dom z garażem - Źródło: sxc.hu / Laura Pirskanen
Źródło: sxc.hu / Laura Pirskanen 

W niedzielny ranek ogień zagroził jednemu z domostw w Tuliszkowie. Płomienie uszkodziły nie tylko budynki, ale także zniszczyły auto i inne wyposażenie przydomowego garażu.

Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 22 kwietnia. Około godz. 9:30 ogień zagroził jednemu z budynków jednorodzinnych oraz garażowi. Do walki z żywiołem ruszyli druhowie z jednostki w Tuliszkowie oraz strażacy KP PSP w Turku. Akcja gaszenia pożaru trwała około 2 godzin.

reklama

W wyniku zdarzenia spaleniu uległ częściowo dach domu jednorodzinnego oraz garaż. Jednocześnie zniszczone zostało mienie, znajdujące się w tym pomieszczeniu. Ogień strawił samochód marki Audi oraz różnorakie wyposażenie garażu. Prawdopodobną przyczynną pożaru było zapalenie się śmieci, leżących przy piecu c.o.

AW
Źródło: KP PSP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18-07-2018
Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

15-01-2018
Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy...

Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy ratowali...

01-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama