wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Motocyklista ucierpiał w Tokarach

Motocyklista ucierpiał w Tokarach - Źródło: sxc.hu / Michał Zacharzewski
Źródło: sxc.hu / Michał Zacharzewski 

Niedziela na podturkowskich trasach przyniosła kolejny dowód tego, że kierowcy nie zawsze potrafią sobie poradzić z współegzystowaniem aut i motocykli w ruchu drogowym. W jednej z miejscowości gminy Kawęczyn kierowca jednośladu uderzył w prowadzone przez kobietę daewoo,  choć to on miał pierwszeństwo przejazdu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 13 maja. Służby powiadomione zostały o wypadku około godz. 9:30. W kolizji w pobliżu miejscowej remizy OSP brała udział kobieta prowadząca auto marki Deawoo oraz motocyklista. Jak wynika z ustaleń Policji, mieszkanka Tokar - włączając się do ruchu - nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu mieszańcowi Młynisk. Doszło do zderzenia pojazdów dwójki kierujących.

reklama

Jak łatwo się domyślić, w wyniku zdarzenia ucierpiał kierujący jednośladem. Mężczyzna doznał stłuczeń ciała. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli teren oraz usunęli z jezdni rozbite elementy pojazdów. 

AW
Źródło: KPP w Turku /  KP PSP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zderzenie motocykla z toyotą przy cmentarzu....

Zderzenie motocykla z toyotą przy cmentarzu....

5 lip.
Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii....

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii. Motocyklista i...

22-09-2019
Nie miał prawka, przekroczył prędkość i uciekał...

Nie miał prawka, przekroczył prędkość i uciekał...

16-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama