piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Na rowerkach, na promilach

Na rowerkach, na promilach - Źródło: sxc.hu / Craig Toron
Źródło: sxc.hu / Craig Toron 

Prawie 2 promile, a nawet blisko 2,5 – lokalni cykliści po raz kolejny udowodnili, że jazda "pod wpływem" nie jest im obca. Przed weekendem w ręce stróżów prawa wpadło kolejnych 3 nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego.

Sporym wynikiem może poszczycić się pewien 24-latek. Mężczyzna - w dniu 24 maja o godz. 14:00 - został zatrzymany przez policjantów na ul. Żeromskiego. Jak się okazało, delikwent zdecydowanie nie powinien pedałować miejskimi ulicami, biorąc pod uwagę stan, w jakim się znajdował. U rowerzysty stwierdzono ponad 2,4 promila alkoholu. 

reklama

Nieco skromniejsze wyniki na polu popijania trunków wyskokowych uzyskało dwóch gentlemanów, przyłapanych o godz. 18.20 w miejscowości Mikulice. 22-letni rowerzysta miał w swym organizmie 1,8 promila alkoholu, z kolei w przypadku jego 37-letniego kolegi ten współczynnik wyniósł 1,9 promila.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

Dachowanie samochodu dostawczego w Mikulicach

06-11-2019
Wideo: Nocny pościg w gminie Dobra. Uciekał...

Wideo: Nocny pościg w gminie Dobra. Uciekał...

12-04-2019
Mikulice: Motocyklista stracił życie. Mężczyzna...

Mikulice: Motocyklista stracił życie. Mężczyzna...

28-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama