piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Dziewczyny zakończyły jazdę w rowie

Dziewczyny zakończyły jazdę w rowie - Źródło: sxc.hu / Ivan Freaner
Źródło: sxc.hu / Ivan Freaner 

Pokiereszowany lanos i przyjazd służb ratunkowo-medycznych do Przykony – taki finał miała w piątkowe popołudnie przejażdżka grupy nastolatek. Samochód, którym podróżowały dziewczęta, zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło około godz. 18:50 w Przykonie. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Turku, kierująca samochodem marki Daewoo Lanos 18-latka nie zachowała należytej ostrożności prowadzenia pojazdu. Prawdopodobnie nadmierna prędkość spowodowała, że auto na łuku drogi zjechało na prawe pobocze, a następnie wjechało na przeciwległy pas jezdni. Ostatecznie samochód wpadł do rowu i uderzył w murowaną część ogrodzenia posesji. Na miejscu wypadku pojawiły się 2 zastępy strażaków, policjanci i karetki pogotowia.

reklama

Autem jechały 4 osoby. Samochód prowadziła nastolatka zamieszkała w Strzałkowie, a towarzyszyły jej dwie 17-latki i 18-latka. Uczestniczki wypadku musiały trafić do turkowskiego szpitala na badania.

AW
Źródło: KP PSP w Turku / KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Malanów: Focus płonął na Południowej

Malanów: Focus płonął na Południowej

28-10-2016
Wypadek na Uniejowskiej

Wypadek na Uniejowskiej

10-03-2016
Wideo: Uderzyła fordem w drzewo w Ciemieniu

Wideo: Uderzyła fordem w drzewo w Ciemieniu

05-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama