środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Wlazł na drzewo, zejść nie dał rady

Wlazł na drzewo, zejść nie dał rady  - Fot. Jakub Antczak
Fot. Jakub Antczak 

Służby ratunkowe najczęściej walczą o życie i zdrowie ludzi, zmagając się z pożarami i skutkami wypadków drogowych, ale nie jest to przecież regułą. W miniony weekend strażacy pośpieszyli na pomoc pewnemu kotu, który nieco przeliczył swoje wspinaczkowe umiejętności.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników. Mężczyzna i jego znajomy, będąc na terenie jednego z lasów w gminie Władysławów, zauważyli zwierzę potrzebujące pomocy. Okazało się, że kot – wiedziony chyba zbyt dużą ambicją – wdrapał się na bardzo wysoką sosnę, a na zejście z niej najzwyczajniej zabrakło mu zręczności lub sił. W wyniki takiego obrotu spraw rozwiązaniem stał się telefon do KP PSP w Turku.

reklama

We wskazanym przez mężczyzn miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z wozem i stosownym sprzętem.  Tak oto koniec końców nieostrożny czworonóg powrócił na stały grunt, zamiast kołysać się na wierzchołku drzewa.

AW
Fot. Jakub Antczak

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

03-05-2019
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu"....

29-03-2019
Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego...

Władysławów: Dachował na A2. Mężczyzna i jego pies...

26-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama