wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Kraksa na motorowerze i otwarte złamanie

Kraksa na motorowerze i otwarte złamanie  - Źródło: sxc.hu / Filippo Vicarelli
Źródło: sxc.hu / Filippo Vicarelli 

Do wypadku z udziałem matki i jej dziecka doszło w piątkowy poranek na jednej z dróg gminy Turek. Kobieta i nastolatek, doznawszy upadku wraz z jednośladem na którym jechali, trafili do szpitala.

Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do wypadku doszło około godz. 6:30. Przybyli do Bud Słodkowskich strażacy zastali tam leżący przy ogrodzeniu jednej z posesji motorower oraz dwie ranne osoby. Na miejscy pojawili się również policjanci i ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy Policji, kierujący jednośladem 14-latek - jadąc prostym odcinkiem drogi - uderzył w przebiegającego przez jezdnię psa, co miało być bezpośrednią przyczyną wypadku dwójki osób.

reklama

Siedmiu strażaków PSP w Turku zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz pomogło służbom medycznym w opatrywaniu rannych. Nastolatek doznał otwartego złamania nogi. Jego matka z ogólnymi obrażeniami ciała również trafiła do szpitala.

AW
Źródło: KP PSP w Turku, KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

Nieuwaga motorowerzysty skutkowała wypadkiem

16-05-2019
Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył...

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył jazdę

17-04-2018
Przyłapali go w Kolnicy. Miał w sobie promil...

Przyłapali go w Kolnicy. Miał w sobie promil alkoholu

04-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama