sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Rąbnął w słup, uciekł do lasu

Rąbnął w słup, uciekł do lasu
 

Opuszczony, pokiereszowany samochód zastali policjanci w miejscowości Tarnowa, powiadomieni w niedzielę o pewnej kolizji. Kierowcy trzeba było poszukać, gdyż ten przezornie - będąc przynajmniej świadomym swego upojenia alkoholowego - po prostu "dał nogę".

W dniu 19 sierpnia do Komendy Powiatowej Policji w Turku zadzwoniła anonimowa osoba, która wskazała, iż w Tarnowej w słup uderzył kierujący autem marki golf, prawdopodobnie znajdujący się pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z posterunków w Brudzewie i Władysławowie zastali uszkodzony samochód, ale bez kierowcy. Ten nie dał rady jednak ukryć się na długo, gdyż policjanci znaleźli delikwenta w pobliskim lesie.

reklama

22-letni mieszkaniec miejscowości Tarnowa miał powody, by brać nogi za pas. Kierowca golfa został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie, osiągając pokaźny wynik ponad 2,5 promila.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył,...

Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył, zanim...

26-03-2018
Tarnowa: Pędził Mercedesem 149 km/h. 24-latek...

Tarnowa: Pędził Mercedesem 149 km/h. 24-latek...

23-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama